🚀 Hikvision erikampaania: OSTA JA VÕIDA!

 

Soeta endale Hikvision tooteid vähemalt 1500€+km väärtuses ja kingime sulle TASUTA Hikvision DS-7604NXI-K1/4P/Alarm4+1 Salvesti (saadaval 50tk)!

 

Ent see pole veel kõik! Iga ostuga saad kingituseks loosipileti, millega osaled automaatselt meie suures auhinnaloosis (loosipilet on virtuaalne ning kampaania lõpus teeme me kõikide osalejate ostude põhjal kokkuvõtte). 🎟️ Haara võimalus võita 8×1000€ Novatours Kinkekaart ja korralda endale meeldejääv puhkus! 🌴 Iga 1500€+km Hikvision toodete ost annab sulle uue võimaluse võiduks!

 

Pakkumine on aktiivne perioodil 04.09-30.09.23.

 

KORRALDAJA
1.1 Kampaania “Osta ja Võida!” (edaspidi Tarbijamäng) korraldaja on BK Eesti OÜ (edaspidi Korraldaja), asukoht Järveotsa tee 50c, 13520 Tallinn, Eesti Vabariik, rg-kood 10022238, e-post info@bkeesti.ee, veebileht www.bkeesti.ee.

TARBIJAMÄNGU TINGIMUSED
2.1 Tarbijamäng toimub ajavahemikul 04.09 – 30.09.2023.
2.2 Tarbijamängus saab osaleda kampaaniaperioodil ostes Ostes Hikvision tooteid vähemalt 1500€+km eest:
Ostes Hikvision tooteid vähemalt 1500€+km eest, saad kaasa Hikvision DS-7604NXI-K1/4P/Alarm4+1 Salvesti ning osaled 8×1000€ Novatours Kinkekaardi loosis!

2.3 Maksimaalselt üks salvesti ühe firma kohta (salvesteid on piiratud koguses).

2.4 Iga 1500€+km sooritatud ostuga tagatakse osalejale automaatne osavõtt kinkekaardi auhinnaloosis. Loosipiletid on virtuaalsed. Kampaania lõpus lisatakse loosimisse nii palju pileteid, kui on sooritatud oste, ja seejärel toimub loosis osalejate vahel auhindade loosimine

2.5 Kampaanias registreeritud ostutšekk tuleb alles hoida Tarbijamängu kestuse lõpuni.
2.6 Tarbijamängus võivad osaleda kõik täisealised Eesti Vabariigi kodanikud, keda on võimalik tuvastada Eesti Vabariigis kehtiva isikutunnistuse järgi, v.a Korraldaja, Tarbijamängu loonud reklaamiagentuuri töötajad ning teised Tarbijamängu loosimisega seotud isikud ja nende perekonnaliikmed.
2.7 Korraldajal on õigus eemaldada Tarbijamängust kõik osalejad, kes ei vasta Tarbijamängu reeglitele, sh kui Korraldaja kahtlustab põhjendatult, et osaleja kasutab valeandmeid.
2.8 Tarbijamängu kingituse saamise eelduseks on tähtajaks tasutud arved.

TARBIJAMÄNGU AUHIND
3.1 Tarbijamängu jooksul antakse 1500€+km Hikvision toodete ostuga kaasa Hikvision DS-7604NXI-K1/4P/Alarm4+1 Salvesti ja loositakse välja 8×1000€ Novatours Kinkekaarti.
3.2 Salvesti ja kinkekaardi saaja peab tõendama oma isiku vastavust vastavalt Tarbijamängus registreeritud infole.
3.3 Salvestit ja kinkekaarti ei asendata kliendi nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata rahas.
3.4 Salvesti ja kinkekaardi kättesaamisega seotud kulusid Korraldaja ei kata.

SEADUSANDLUS
4.1 Tarbijamängu korraldatakse Eesti Vabariigi territooriumil.
4.2 Kõik Tarbijamängus tekkinud küsimused ja vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

MUUD SÄTTED
5.1 Tarbijamängus osalemisega nõustuvad osalejad järgima käesolevaid reegleid ning Korraldaja otsuseid, mis on kõikides Tarbijamänguga seonduvates küsimustes lõplikud. Auhind antakse üle ainult käesolevaid reegleid järgivale osalejale.
5.2 Korraldajal on õigus käesolevaid reegleid ühepoolselt muuta või parandada, teatades sellest eelnevalt oma veebilehel.
5.3 Tarbijamängus osalemisega annab osaleja Korraldajale nõusoleku oma andmete töötlemiseks Tarbijamänguga seotud eesmärkidel, sh osaleja isikusamasuse tuvastamiseks ja osalejaga ühenduse võtmiseks.
5.4 Reeglite olulisel rikkumisel, kuritarvitamisel või vääramatu jõu korral on Korraldajal õigus Tarbijamäng igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest eelnevalt oma veebilehel.
5.5 Tarbijamängus osaleja poolt Tarbijamängu tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja tarbijamängus osaleja auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
5.6 Korraldaja ei vastuta, kui auhind jääb kasutamata Korraldajast sõltumatutel põhjustel.
5.7 Kõik pretensioonid seoses tarbijamängu korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Tarbijamängu Korraldajale: BK Eesti OÜ, asukoht Järveotsa tee 50c, 13520 Tallinn, Eesti Vabariik, rg-kood 10022238, e-post info@bkeesti.ee, veebileht www.bkeesti.ee. Laekunud pretensioonidele vastamine toimub esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 30 päeva jooksul.