Protege hinnakiri (ainult püsiklientidele!)

Protege on integreeritud valve-, läbipääsu- ja IP videosüsteem, mille ülesehitus võimaldab kasutada süsteemi nii väikeettevõtetes kui ka näiteks paljude allüksustega rahvusvahelistes asutustes.

Võimsa integreeritud 32-bitise mikroprotsessoriga peakontroller ja moodulid pakuvad väga laia funktsionaalsust ning võimaldavas süsteemi tulevikus laiendada. Läbi aastate on Protege süsteem saavutanud kindla positsiooni nii Eesti kui ka maailma turul – tänaseks on paigaldatud tuhandeid Protege süsteeme enam kui 20 riigis üle maailma.

Protege süsteemi sortimendis on rohkem kui 260 erinevat toodet. Protege GX süsteem on veelgi võimsam ja paindlikum kui eelkäija – Protege SE. Uues süsteemis on realiseeritud integratsioon paljude maailma juhtivate IP videovalve seadmetega, nagu näiteks Milestone, Hikvision, Geutebruck, Mobotix, Honeywell, Pelco, Panasonic ja Dedicated Micros. Protege GX süsteemiga on seotud 23 tarkvaral ning üle 60 raudvaral põhinevat toodet.

Süsteemi osade lai valik võimaldab luua valve- ja läbipääsusüsteeme ühtsel keskseadmel põhineva integreeritud süsteemina st. kõikides hoonetes kasutatakse ühtset arvutivõrgu kaudu ühendatud valvesüsteemi. Võrreldes SE versiooniga on lõppkasutajale suunatud Protege GX veelgi kasutajasõbralikum võimaldades:

  • luua kasutajaliidese vastavalt oma vajadustele;
  • seadistada väljavõtteid, raporteid, korruste plaane ja kaameraid;
  • paigutada erinevaid tarkvara aknaid kuni 4-le monitorile;
  • vajaduste muutumisel lisada piiranguta tarkvarale täiendavaid servereid.

Protege WX on lihtsustatud funktsionaalsusega Protege valve- ja läbipääsusüteem, uudsete programmeerimis- ja haldamisvõimalustega.

Protege on integreeritud valve- ja läbipääsusüsteem, mille ülesehitus võimaldab kasutada süsteemi nii väikeettevõtetes kui ka näiteks paljude allüksustega rahvusvahelistes asutustes. Võimsa integreeritud 32-bitise mikroprotsessoriga peakontroller ja moodulid pakuvad väga laia funktsionaalsust ning võimaldavad süsteemi tulevikus laiendada.

Protege WX süsteem on lihtsama funktsionaalsusega kui eelkäija – Protege GX. Peamiseks süsteemi eeliseks on see, et WX üldse ei vaja spetsiaalset tarkvara selle programmeerimiseks ega administreerimiseks. Protege WX süsteemi seadistamine ja haldus käib läbi mistahes veebilehitseja, kasutades lauaarvutit, sülearvutit, Android või iOS tahvelarvutit või nuti-telefoni. Veebirakendus on tõlgitud eesti keelde.

Protege WX vastab EN50131- Grade3 class II nõuetele.

Süsteemi moodulite lai valik võimaldab luua valve- ja läbipääsusüsteeme ühtsel keskseadmel põhineva integreeritud süsteemina st. kõikides hoonetes kasutatakse ühtset arvutivõrgu kaudu ühendatud valvesüsteemi.

Protege süsteemi saab seadistada ka läbi Android või iOS tahvelarvuti või nuti-telefoni.

Veebirakendus on tasuta ja  tõlgitud Eesti keelde!