BK Eesti ootab oma meeskonda

TURUNDUSSPETSIALISTI

kes on ambitsioonikas, säravate silmade ja julgete ideedega.

Turundusspetsialistina on sul võimalus viia ellu ettevõtte terviklikku turundustegevust, organiseerida kolleegidele, partneritele ja klientidele turundusüritusi ning teha koostööd erinevate turundusagentuuride ja meediapartneritega.

 

Otsime meeskonda inimest, kellel on laiem turundustöö kogemus.
Soovime, et oleksid loov, iseseisev, oskad genereerida ideid, koostada lihtsamaid turundusstrateegiaid ja -plaane, panna kokku kampaaniapakkumisi, toimetada uudiskirju, analüüsida toimunud kampaaniaid jms.
Ootame, et tunned end mugavalt töötades erinevate sotsiaalmeediakanalitega (Facebook, Instagram, YouTube jm) ning sul on oskus kasutada mõnda kujundusprogrammi.
Lisaks väga heale eesti keele oskusele eeldame sinult ka inglise keele oskust suhtlustasandil.
Oskus kasutada SEO, Google Ads, Google Analytics jms.

 

BK Eesti pakub lisaks arendavale ja mitmekülgsele tööle vinges ettevõttes, korralikku palka ja tehtud tööle vastavat tulemustasu, firmapoolseid soodustusi, tööalaseid koolitusi, spordikompensatsiooni ja osalist kodukontori võimalust

Privaatsusseaded
Teie veebisaidi kasutamise kogemuse täiustamiseks kasutame küpsiseid. Kui kasutate meie teenuseid brauseri kaudu, saate küpsiseid oma veebibrauseri sätete kaudu piirata, blokeerida või eemaldada. Kasutame ka kolmandate osapoolte sisu ja skripte, mis võivad kasutada jälgimistehnoloogiaid. Selliste kolmandate osapoolte manuste lubamiseks võite valikuliselt anda oma nõusoleku. Täielikku teavet kasutatavate küpsiste, kogutavate andmete ja nende töötlemise kohta leiate meie saitidelt Privaatsusseaded
Youtube
Nõusolek sisu kuvamiseks - Youtube
Vimeo
Nõusolek sisu kuvamiseks - Vimeo
Google Maps
Nõusolek sisu kuvamiseks - Google