Mis asi on AXhub?

AXhub on uudne ja innovaatiline lahendus, mis ühendab valveseadmed ja videovalve ühele platvormile, viies turvasüsteemid uuele tasemele! AXhub on osa Hikvision AX-seeriast, mis on loodud nii kodu-, kui ka väiksemate kommerts hoonete valvekeskuseks.

AXhub saab ühendada erinevaid juhtmevabu valve-, ja videovalve seadmeid, nagu näiteks liikumisandurid, veelekke andurid, CO2 andurid, magnet kontaktid, sireenid, suitsuandurid, ning läbi iVMS saab ka ühendada kaamerad.

“Video- ja sissetungimissüsteemid on loodud töötama üksteisega sujuvalt koos ja see on see, mida me oleme saavutanud AXHubis!” – Jiang.

Juhtmevaba valvekeskus AXHUB

  • Toetab häire sündmuste ja muude signaalide kahesuunalist edastamist LAN, Wi-Fi, GPRS ja 3G / 4G (-NS mudelil ainult) kaudu, kasutades põhi- ja varukanalit
  • Hääljuhised seadistamise abistamiseks ja kasutamiseks
  • WiFi-tark-konfiguratsioon
  • Toetab kuni 32 juhtmevaba sisendit, 8 magnetnuppu (keyfobs) ja 2 sireeni
  • Reaalajas häireteade ja raportid
  • Töötab Pyronix juhtmevabade seadmetega
  • Kahesuunaline (two-way) side
  • Juhtmevaba protokolli 128-bitise AES-i andmete krüpteerimine
  • Tamper kaitse ees ja tagapaneelil

Kuidas seadistada AXhub,i?

AXhub valvekeskuse seadistamine käib kiirelt. Hääljuhised aitavad AXhub valvekeskuse seadistamisel ja kasutamisel.

Täpsemalt kuidas AXhub seadistada näeb Hikvisioni videost.

“Hikvision on turvasüsteemide kõik ühes platvormi revolutsiooni teerajajaks” – Jiang.

September 28, 2018

Hikvision, maailma juhtiv uuenduslike turvatoodete ja -lahenduste pakkuja, avaldas uudiseid viimase tootevaliku kohta, et täiendada oma toote portfelli, AXHub sissetungija häiresüsteemiga.

Osa Hikvision AX-seeriast, uhiuus traadita süsteem, mis sobib ideaalselt igale elamu- ja väikestele kommertsrakendustele, ühendades valve ja video ühele platvormile

Hikvision on turvasüsteemide kõik ühes platvormi revolutsiooni teerajajaks, mis võimaldab jälgida nii videovalve sündmusi ja alarmsüsteemi sündmusi kui kaugjuhtimise teel alarmi sisse/välja lülitada. Võimalus alarmsüsteemi ja videovalve süsteemi jälgida kiirelt ja hõlpsalt.” ütles Jing Feng Zhi, Hikvisioni häireseadmete juht.

LINK ORIGINAAL UUDISELE

Video ja sissetungimise süsteem ühel platvormil.

Kõik see täiustatud tehnoloogia on saadaval väikses kompaktses diskreetses paneelis, mis pakub multi-konfiguratsiooni meetodeid, täielikku seadme juhtimist ja seadistamist läbi Hik-Connecti nutikaseadme rakenduse ja ka iVMSi abil ning videoauditeerimist läbi revolutsioonilise sissetungijate kontrollimise teenuse (IVaaS) .

Integreerimine on AXHubi tuum, kasutades Cloudi tehnoloogiat, et kombineerida sissetungi tuvastamist ja videovalvet nagu kunagi varem

Kui teised video verifitseerimise meetodit turul peavad sündmuste kinnitamiseks saatma madala kvaliteediga staatilise pildi, siis IVaaS ühendab eelnevalt videovalve ja valvesüsteemi ühele platvormile, andes häire korral 7-sekundilise videoklipi, 5 sekundit eelhäiret ja 2 sekundipärast häire.

Selle saavutamiseks on kaks võimalust:
– Pilveteenuse kaudu ühendamine
– AXHub ühendamine

AXHub võimaldab Hikvisioni videovalve videomaterjali ja valvesüsteemi raportid sujuvalt edastada otse kasutajani Hik-Connecti või iVMSi kaudu või otse sisuhaldussüsteemile (CMS).

Hik-Connecti ühilduvus võimaldab süsteemi kõikjalt kontrollida. Lubades kasutajatel kaugjuhtimise teel lülitada sisse/välja alarmi, monitoorida ja vaadata sündmuste logi.

Jiang: “Video- ja sissetungimissüsteemid on loodud töötama üksteisega sujuvalt ja see on see, mida oleme saavutanud AXHubis.”

See ühildub kõigi Hikvisioni videote või sissetungimisseadmetega, mis võimaldab igal ajal paigaldada ideaalse turvalahenduse; mis hõlmab kõiki lähtepunkte.

LINK ORIGINAAL UUDISELE