Elanikkonna häire teavitusesüsteem

DIGITEX

Kõige laialdasemalt tunnustatud elanikkonnakaitse häireteavitus ja hoiatussüsteemide kaubamärk

BK Eesti on Digitex (koduleht) volitatud esindaja ja seadmete maaletooja Eestis!

Elanikkonna häire teavitussüsteemide eesmärk on ohu või evakuatsiooni korral informeerida piirkonnas olevaid isikuid. Sireenid aitavad teavitada kõiki piirkonnas olevaid isikuid vahetult enne õnnetust või õnnetuse toimimise ajal. Võimalik on edastada lisaks sireenidele ka suulisi teateid või evakuatsioonikorraldusi.

Pakutavad lahendused

DSE Elektroonilised sireenid

.

Hoiatussireene kasutatakse inimeste hoiatamiseks piirkondades (elanikkonnakaitse), kus on sõjalise ründe oht, kõrge saaste, põlengu või plahvatuse oht. Näiteks tootmishallid, sõjaväebaasid, lennujaamad, ehitusplatsid, tööstusalad, staadionid või muudes strateegilistes kohtades.

Elanikkonna hoiatussüsteemid

.

See on ainus elanikkonna häire teavitussüsteem, mis kasutab mitte ainult analoogset, vaid ka digitaalset raadiosidet NEXEDGE (Kenwood) ja MOTOTRBO (Motorola) standardites, samuti IP-võrke (LAN/WAN/VPN) ja GSM-edastust.

DSE Elektroonilised sireenid

Piludega sireenid

.

Spetsiaalsest, väga kergest ja korrosioonikindlast alumiiniumsulamist valmistatud hoiatussireenid. Iga kõlar kasutab 150 W draivereid. Piludega kõlarite kerge struktuur võimaldab heli erinevaid suunakonfiguratsioone ja hõlpsat paigaldamist.

Ruupor sireenid

.

Ruupor kõlaritega hoiatussireene kasutatakse tavaliselt suurtes tootmis- või laoruumides, tööstuspiirkondades ja lennujaamades. Ruupor kõlaritega sireen hoiatab töötajaid evakueerimisest või ähvardavast ohust valju heli või häälteate abil.

Sireen koos juhtimiskilbiga

.

Välishoiatussireene kasutatakse kohtades, kus on kõrge õhusaaste ja üleujutusoht. Spetsiaalne korpuse disain pakub tõhusat kaitset välistingimuste negatiivse mõju eest.

Mobiilsed

.

Mobiilsed hoiatussireenid on hädaabi-, pääste- ja sõjaväeteenistuste täiendav varustus. Need võimaldavad edastada häirehelisid ja valjuid teateid, eriti kohtades, mis on statsionaarsete sireenide käeulatusest väljas.

Piludega sireenid

Piludega hoiatussireen, mida kasutatakse avalikkuse hoiatamiseks eelseisva ohu eest. Hädaolukorras annab sireen valju heli või häälteateid suurel asustatud alal. Leviulatuse edasiseks suurendamiseks saab paljusid sireene paigaldada kaugjuhitava süsteemina. Selle tulemusena on sireenide tekitatav vali heli kõige tõhusam suurtel aladel, kus on oht saastumise, üleujutuste, tulekahjude või muude ohtude korral, tagades korralik elanikkonnakaitse.

DSE sireen koosneb elektroonikat sisaldavast metallkapist ning kergest ja vastupidavast alumiiniumisulamist piludega kõlaritest. Lisaks võimaldab sireeni moodulkonstruktsioon lihtsat hooldust ja selle tugevad komponendid tagavad pikaajalise töö. Tsiviilkaitse dispetšer saab sireene kaugjuhtida kasutades kaasaegseid sidelahendusi, nagu IP/GSM protokoll ja digitaalne raadioedastus.

Piludega hoiatussireenide spetsifikatsioon

 • Väljund võimsused: 300W, 600W, 900W, 1200W, 1500W, 1800W, 2400W ja 3000W
 • SPL kahesuunaline sireen: 103, 109, 112, 115, 116, 118, 121 ja 123 dB(A)/ 30 m
 • SPL ühesuunaline sireen: 109, 115, 118, 121, 122, 124, 127 ja 129 dB(A)/ 30 m
 • Võimendid: 1x, 2x, 4x, 5x, 6x, 8x, ja 10x 300W
 • Piludega sireenid: 2x, 5x, 6x, 8x, 10x, 12x, 16x ja 20x slotted speakers
 • Varutoide: Hooldusvabad akud: 2 x 12V (33 Ah, 50/55 Ah, 80 Ah)

Spetsifikatsioonid (PDF)

Ruupor sireenid

Elektrooniline ruupor sireen hoiatab avalikkust eelseisva ohu eest valju heli või häälteate edastamisega. Ruupor sireen koosneb elektroonikat sisaldavast metallkapist ja kergest korrosioonikindlast alumiiniumsulamist torukõlaritest.

Veelgi enam, neid on lihtne paigaldada suurtesse tootmis- või laoruumidesse, tööstuspiirkondadesse ja lennujaamadesse.

Turvadispetšer juhib sireene distantsilt, kasutades kaasaegseid sidelahendusi, nagu fiiberoptiline kaabel, LAN, GSM ja digitaalne raadioedastus.

Ruupor sireenide spetsifikatsioon

 • Väljund võimsused: 600W
 • SPL omnidirectional horns (360°): 109 dB(A)/ 30 m
 • Võimendid: 2x 300W
 • Sireenid: 4x tube speakers
 • Häda olukorra toiteallikas: Hooldusvabad akud: 2 x 12V (33 Ah)

Spetsifikatsioonid (PDF)

Sireen koos juhtimiskilbiga (komplekt)

Välistingimustes kasutatav hoiatussireen, mida kasutatakse valjult suurte asustatud piirkondade hoiatamiseks läheneva ohu eest. Sireen annab hädaolukorras valju hoiatusheli või häälteate.

Väliselektrooniline sireen paigaldatakse tavaliselt kesklinnas tänavapostile, tööstusettevõtetele ja tammidele. Tänu päikeseenergia toele ei pea sireen olema ühendatud põhitoiteallikaga.
Kuuldava ulatuse edasiseks suurendamiseks saab paljusid sireene ühendada kaugjuhitavaks süsteemiks. Selle tulemusena on sireenide tekitatav vali heli kõige tõhusam suurtel aladel, kus on suur üleujutuste, tulekahjude, maavärinate või muude ohtude oht.

DSE sireen koosneb elektroonikat sisaldavast metallist väliskapist ja kergest ja vastupidavast alumiiniumisulamist piludega kõlaritest. Tänu modulaarsele disainile on hooldus väga lihtne ning vastupidavad komponendid tagavad tõrgeteta töö paljudeks aastateks.

Sireenisüsteemi dispetšer saab kaugjuhtida kõiki sireene kasutades kaasaegseid sidelahendusi, nagu IP/GSM protokoll ja digitaalne raadioedastus.

Spetsifikatsioon

 • Väljund võimsused: 300W, 600W ja 900W
 • SPL kahesuunaline sireen: 103, 109 ja 112 dB(A)/ 30 m
 • SPL ühesuunaline sireen: 109, 115 ja 118 dB(A)/ 30 m
 • Võimendid: 1x, 2x ja 3x 300W
 • Sireenid: 2x, 4x ja  6x slotted speakers
 • IP Aste: IP66

Spetsifikatsioonid (PDF)

Mobiilsed häireteavitus lahendused

Mobiilsed häireteavitus hoiatussireenid on hädaabi-, pääste- ja sõjaväeteenistuste täiendav varustus. Need võimaldavad edastada häirehelisid ja valjuid teateid, eriti kohtades, mis on statsionaarsete sireenide käeulatusest väljas.

DSE-200M mobiilne elektrooniline sireen

Mobiilne häireteavitus hoiatussireen DSE-200M on hädaabi-, pääste- ja sõjaväeteenistuste täiendav varustus. Need võimaldavad edastada häirehelisid ja valjuid teateid, eriti kohtades, mis on statsionaarsete sireenide käeulatusest väljas. See koosneb juhtkorpusest ja valjuhääldist, mis on paigaldatud auto katusele. See võimaldab teil esitada mis tahes häälsõnumeid kaasaskantavast mälust või edastada sõnumeid otse mikrofonist.

.

 • Väljund võimsus 200 W
 • SPL BI-kahesuunaline sireen 114 dB(A)/1 m
 • Kõne arusaadavus kuni 400 m kauguselt
 • Toiteallikas 12-14 V DC

Spetsifikatsioonid (PDF)

DSE-300M Mobiilne elektrooniline sireen

Mobiilne häireteavitus hoiatussireen DSE-300M on hädaabi-, pääste- ja sõjaväeteenistuste täiendav varustus. Need võimaldavad edastada häirehelisid ja valjuid teateid, eriti kohtades, mis on statsionaarsete sireenide käeulatusest väljas.

Sireen on paigutatud spetsiaalsele mobiilsele kärule, mis võimaldab seda kiiresti liigutada.

.

 • Väljund võimsus 300 W
 • SPL BI-kahesuunaline sireen 109 dB(A)/30 m
 • Võimendid 1 x 300 W
 • Sireenid: 2 x piluga sireeni
 • Häda toiteallikas: hooldusvabad akud: 2 x 12 V (33 Ah)

Spetsifikatsioonid (PDF)

DSE-600M Mobiilne elektrooniline sireen

Mobiilne häireteavitus hoiatussireen DSE-600M on hädaabi-, pääste- ja sõjaväeteenistuste täiendav varustus. Need võimaldavad edastada häirehelisid ja valjuid teateid, eriti kohtades, mis on statsionaarsete sireenide käeulatusest väljas.

Sireen DSE-600M on mõeldud paigaldamiseks mis tahes haagisele (ühe- või kaheteljeline) ja piisava kaubaruumiga sõidukisse, nt. pikap.

.

 • Väljund võimsus: 600 W
 • SPL BI-kahesuunaline sireen 109 dB(A)/ 30 m
 • Võimendid 2 x 300 W
 • Peamine toiteallikas 1.6 kW (diiselkütus)
 • Häda toiteallikas: hooldusvabad akud: 2 x 12 V (33 Ah) and 230 V +/- 10%

Spetsifikatsioonid (PDF)

Avalikud hoiatussüsteemid

See on ainus elanikkonna häire teavitussüsteem Poolas, mis kasutab mitte ainult analoogset, vaid ka digitaalset raadiosidet NEXEDGE (Kenwood) ja MOTOTRBO (Motorola) standardites, samuti IP-võrke (LAN/WAN/VPN) ja GSM-edastust.

Digitex CZK/IP tarkvara

.

Võimaldab juurdepääsu kõigi süsteemi seadmete samaaegsele haldamisele kõikjalt maailmast. Juurdepääs on võimalik veebirakenduse (arvuti, nutitelefon, tahvelarvuti) või lauaarvuti (PC) kaudu.

Peamised juhtpaneelid

.

Peamised juhtpaneelid võimaldavad kasutajal juhtida sireene digitexCZK/IP® süsteemis, kasutades IP- või raadioedastust (digitaalne või analoog). Kasutaja saab andmeid saata ja vastu võtta, sireene juhtida ja testida ning süsteemi olekut jälgida.

Lokaalsed juhtpaneelid

.

Kohalikud häirepaneelid, mida kasutati kohapeal digitexCZK/IP avalikus hoiatussüsteemis töötavate sireenide häirehelide koheseks käivitamiseks. Klaviatuurid on mõeldud häiresireenide juhtimiseks nii lokaalselt kui ka kaugjuhtimisega.

Andurid ja tarvikud

.

Dispetšeri töö toetamiseks saab avalikus hoiatussüsteemis kasutada mitut tüüpi hoiatussireenide andureid ja tarvikuid. Automaatsed mõõtmised edastatakse ja esitatakse dispetšertarkvara kaardil.

Digitex CZK / IP Tarkvara

DIGITEXCZK/IP SERVER

DigitexCZK/IP SERVER on tarkvara, mis salvestab kõigi häirepunktide, nagu DSE elektroonilised sireenid, RPD raadiopöörduspunktid, DCA-4000 juhtpaneelid ja digitexCZK/IP® avalikus hoiatussüsteemis töötavad füüsikalised või keemilised andurid, andmeid.

Vaata spetsifikatsiooni (PDF)

DIGITEXCZK/IP WAVE

DigitexCZK/IP WAVE on avaliku hoiatussüsteemi dispetšeritarkvara, mis võimaldab viivitamatut reageerimist hädaolukordades, mis nõuavad kiiret sekkumist. Kasutajatarkvara sisaldab antud piirkonna kaarti, millele on paigutatud hädaabipunktid.

Juurdepääs sireenisüsteemile on võimalik hõlpsasti kasutatava veebirakenduse kaudu igast brauseriga seadmest.

Vaata spetsifikatsiooni (PDF)

Peamised juhtpaneelid

DCA-4000 Alarmide juhtpaneel

DCA-4000 häirekeskus toimib liidesena, mis võimaldab juhtida sireene.

Juhtpaneel võimaldab usaldusväärset sidet digitexCZK/IP® süsteemis IP kanali (LAN/WAN/VPN), raadioside (digitaalne või analoog) ja GSM (3G/SMS) kaudu.

DCA-4000 võimaldab teil aktiveerida häireid sireenides ja edastada reaalajas häälteateid. Lisaks võimaldab juhtpaneel mängida etteantud sõnumeid, jälgida sireene ja neid automaatselt või käsitsi testida.

.

 • Side sireenidega: RF (digitaal/anaaloog), IP (LAN/WAN/VPN)
 • Side väliste seadmetega: Digitaalne RF kommunikatsioon (NXDN/TDMA), IP (LAN/WAN/VPN)
 • Raadio integraal, analoog/digitaal, VHF/UHF, max 25W
 • Häda toiteallikas: väline aku, 12 V DC (50 Ah)
 • IP Tase: IP20

Spetsifikatsioonid (PDF)

RPD Raadio juurdepääsu punkt

Raadio Access Point (RPD) on hooldusvaba seade, mis suhtleb erinevates raadiosüsteemides (digitaal- või analoogsüsteemides) töötavate sireenidega. RPD töötab nagu liides, mis ühendab sireenid IP-võrgul põhineva digitexCZK/IP® süsteemiga.

RPD võimaldab saata ja vastu võtta pakettide edastamist analoog- ja digitaalraadiotelefoni ning IP-protokolli kaudu.

.

 • Analoogi tüüp: RPD/A
 • Digitaalne tüüp: RPD/C
 • Analoog-digitaal tüüp RPD/A/C
 • Varutoide: hooldusvaba aku: 12 V (28-33 Ah)
 • IP Aste: IP55

Spetsifikatsioonid (PDF)

Lokaalsed juhtpaneelid

DPS-19 juhtpaneel

DPS-19 juhtpaneeli kasutatakse kohaliku DSE elektroonilise sireeni otseseks juhtimiseks ja hooldamiseks.
DPS-19 võimaldab operaatoril sireeni täielikult ja kiiresti juhtida sisseehitatud virtuaalse klaviatuuri ja mikrofoni kaudu.

.

 • DSE sireeni kohene käivitus (8 häiret või teadet),
 • võimendite testimine sireenis,
 • reaalajas häälsõnumid,
 • sireeni parameeter ja hetkeseisu juhtimine,
 • kaitse volitamata juurdepääsu eest,
 • sabotaaži tuvastamine sireenis (murdmisvastane häire).
 • Side sireeniga: UTP CAT.5E kaabel (max. 500 m, otsene punkt-punkti ühendus)
 • Kohalik kontroll: virtuaalne klaviatuur (3,5 tolline puutetundlik ekraan) (mahtuvuslik), mikrofon
 • Toiteallikas 24 V DC +/- 5 V DC

Spetsifikatsioonid (PDF)

DPS-4000 Juhtpaneel

Juhtpaneel DPS-4000 haldab samaaegselt kõiki digitexCZK/IP® süsteemis töötavaid häiresireene reaalajas.
Süsteemi juhitakse sisseehitatud puuteekraani abil otse DPS-4000 juhtpaneelil olevast tarkvarast.

.

 • Ekraan: 7 tolli, puutetundlik
 • Kommunikatsioon: TCP/IP
 • Toiteallikas: 12 V DC

Spetsifikatsioonid (PDF)

DMO-700 Juhtpaneel

Juhtpaneeli DMO-700 kasutatakse digitexCZK/IP® süsteemi koheseks aktiveerimiseks tegevusruumides. Juhtpaneel on mõeldud sireenide juhtimiseks nii kohapeal kui ka kaugjuhtimisega.

DMO-700 on professionaalne tööstuslik seade. Lisaks eeldab klientide individuaalsete vajaduste rahuldamise võime suutlikkust toota suurel hulgal tootevariante. Seetõttu saab paneel sõltuvalt kasutaja eelistustest kasutada kuni 12 häirenuppu.

.

Saadaval versioonid:

 • DMO-700A – 2 nupuga versioon (IP-juhtimine),
 • DMO-700B – mitme nupuga versioon (IP-juhtimine),
 • DMO-700C – 2 nupu ja raadioga versioon (IP ja raadiojuhtimine),
 • DMO-700D – mitme nupu ja raadioga versioon (IP ja raadiojuhtimine).
 • Kuni 12 häirenuppu, 1 sireeni testnupp, 1 käeshoitav mikrofonL
 • Eemalt juhitav: LAN võrk (digitexCZK/IP®), raadioedastus
 • Elektroonilised sireenid:  Juhi grupp sireene üle LAN digitexCZK/IP® süsteemis
 • IP Aste IP55

Spetsifikatsioonid (PDF)

DMS-21 Juhtpaneel

Metallkapis DMS-21 juhtpaneeli kasutatakse hoiatussireeni lokaalseks kasutamiseks. Kasutaja saab mikrofoni abil sireeni kõlarite kaudu käivitada alarmiheli või teha häälteateid. Veelgi enam, see võimaldab kasutajal juhtida elektroonilise sireeni hetkeseisu tänu tähtnumbrilisel ekraanil kuvatavale teabele.

Lisaks saab kohalikku DMS-21 juhtpaneeli kasutada koos teiste kaugjuhtimislahendustega, nagu digitaalraadio või IP.

.

 • Side sireenidega: UTP kaabel (max. 50 m, otsene punkt-punkti ühendus)
 • Klaviatuur, mikrofon
 • Toiteallikas 12 V DC

Spetsifikatsioonid (PDF)

DMS-18B juhtpaneel

Juhtpaneel DMS-18B on odav lahendus hoiatussireeni lokaalseks kasutamiseks. See võimaldab kasutajal kiiresti hallata elektroonilist sireeni, aktiveerida alarmi helisid ja teatada reaalajas häälsõnumeid.

Lisaks saab DMS-18B juhtpaneeli kasutada kohapeal koos teiste kaugjuhtimislahendustega nagu digitaalraadio ja IP.

.

 • Side sireenidega: UTP kaabel (max. 50 m, punkt-punkti otseühendus)
 • Klaviatuur, mikrofon
 • Toiteallikas 24 V DC +/- 3 V DC

Spetsifikatsioonid (PDF)

Sensorid ja lisaseadmed

DPM õhusaaste andur

DPM õhukvaliteedi andur on täpne mõõtja, mis hoiatab välistingimuste eest. Andur võimaldab testida õhu kvaliteeti ja saastetaset. Õhusaastesensorit DPM kasutatakse õhus leiduva heljuva tolmu PM10, PM2,5 ja PM1 mõõtmiseks. Lisaks võimaldab DPM samaaegselt jälgida meteoroloogilisi parameetreid, nagu õhurõhk, temperatuur ja niiskus.

Lisaks saadetakse arvestisse kogutud andmed digitexCZK/IP® süsteemi DSE seeria elektrooniliste sireenide, RPD raadiopöörduspunktide või DCA-4000 häirekeskuse kaudu.

.

 • Eemalt juhitav digitexCZK/IP® tarkvaraga
 • Toiteallikas 12 V DC

VAISALA ilmajaam

Ilmajaam võimaldab automaatselt mõõta meteoroloogilisi parameetreid.

Jaam kogub selliseid andmeid nagu niiskus, temperatuur, tuule kiirus ja suund, õhurõhk ja sademete hulk. Seejärel saadetakse andmed DSE elektroonilisse sireeni või RPD raadiopöörduspunkti.

.

 • Suhteline niiskuse mõõtmine: 0 kuni 100%RH
 • Õhutemperatuuri mõõtmine -50 kuni +60°C
 • Baromeetrilise rõhu mõõtmine 600 kuni 1100hPa
 • Tuule mõõtmised: 0 kuni 60m/s, suunas: 0° kuni 360°
 • IP Aste IP66

Spetsifikatsioonid (PDF)

Vaisala ilmakeskus ilma prognoos temperatuuri niiskustaseme tuule mõõtmine Digitex Eesti

Päikesepaneel

Päikesepaneelid on kaasaegsed ja töökindlad fotogalvaanilised paneelid. Nad omandavad päikese kiirgavat energiat ja muudavad päikesevalguse elektriks. Paneelid paigaldatakse katustele, seintele või muudele pindadele. Nii et tagada võimalikult kõrge päikesevalguse tase.

Päikesepaneele kasutatakse kohtades, kus puudub juurdepääs standardsele toiteallikale. Lisaks kasutatakse neid DSE elektrooniliste sireenide akude laadimiseks.

.

 • Max süsteemi pinge 1000 W
 • Temperatuuri vahemik -40 kuni 85°C
 • NRakkide arv (maatrix) 6 x 12, three strings in a row I 125 mm x 125 mm
 • Max rõhukoormus: (staatiline) 5400 Pa
 • Max dünaamiline koormus: 2400 Pa
 • IP Aste IP67
Päikesepaneel hädaolukorra teavitussüsteemi ja elanikonnakaitse jaoks, Digitex Eesti

Hoiatuslamp

Hoiatuslamp on valikuline vähese energiatarbega tarvik, mis on paigaldatud sireeni kõlarite peale. Hästi nähtav valgus toimib majakana, mis aktiveeritakse nõudmisel või automaatselt, kui sireen annab hoiatusheli. Hoiatuslampi kasutatakse siis, kui helisignaalist ei piisa läheduses olevate inimeste hoiatamiseks.
Puuduvad liikuvad osad ja kvaliteetne LED-valgusallikas tagavad tõrgeteta töö. See võib toimida ka hoonete peale või väga kõrgetele postidele paigaldatud sireenide takistusvalgustina.

.

 • Ei ole liikuvaid osakesi
 • Toide 24 V DC
 • Eluiga kuni 50 000 h
 • Mõõtmed: läbimõõt 142 mm, kõrgus 220 mm
 • IP Aste IP65
häire teavitussüsteemi vilkur lamp, elanikonnakaitse jaoks Digitex Eesti

Referentsid

Digitex Elanikkonna häire teavitussüsteem Ukraina

Ukraina

.

Oleme mitu aastat arendanud Ukraina elanike häire teavitussüsteemi ja hoiatamise süsteemi. DSE häiresireenid hoiatavad inimesi juba Lvivi, Vinnõtsja, Lutski, Mariupoli, Mõkolaivi, Ivano-Frankivski ja Hmelnõtski piirkondades.

Digitexi avalikud hoiatussüsteemid (häire teavitussüsteem, elanikkonnakaitse)
on lisaks valjude häiresignaalide väljastamisele võimelised edastama ka reaalajas häälsõnumeid.

Sõja tingimustes reageerime Ukraina jätkuvale vajadusele hoiatussireenide järele, et hoiatada elanikkonda õhurünnaku eest. Uusi sireene tarnitakse ja paigaldatakse Ukrainas peaaegu iga päev, et tagada elanikonnakaitse.

Video: DSE-900S hädaabisireen – Lutsk, Ukraina.

Digitex Elanikkonna häire teavitussüsteem Kasahstan

Kasahstan

.

Meil on hea meel teatada, et oleme Kasahstanis lõpetanud avaliku hoiatussüsteemi (häire teavitussüsteem) rakendamise teise etapi.

Käimasoleva etapi raames tarnisime 20-st sireenist (600 W) koosneva partii ja DCA-4000 juhtpaneelid süsteemi kaugjuhtimiseks.

Kaasasolevaid sireene kasutatakse elanikkonna hoiatamiseks mitte ainult sõjalise konflikti ajal (nt õhurünnaku häire), vaid ka hoiatamiseks loodusõnnetuste, näiteks üleujutuste eest. Lisaks on Kasahstani süsteem varustatud suuliste häälteadete tegemise võimalusega. Sõnumite eesmärk on teavitada elanikke pandeemia hetkeolukorrast ja olulistest sündmustest piirkonnas.

Valminud investeeringu teine ​​etapp on 2021. aasta novembris paigaldatud elanikkonnakaitse häire teavitussüsteemi laiendus.

Digitex Elanikkonna häire teavitussüsteem Malaisia

Malaisia

.

Koostöös kohaliku partneriga tarnisime elanikkonnakaitse jaoks 30 hoiatussireeni Malaisias Pahangi osariiki, Malaisia ​​poolsaarel.

Sireenisüsteemi kasutatakse elanikonnakaitse teavitamiseks eelseisvatest või käimasolevatest hädaolukordadest, nagu üleujutused, tulekahjud, looduskatastroofid või terrorirünnakud.

Digitex Elanikkonna häire teavitussüsteem India

India

.

Indiast pärit investor otsustas parandada elanikkonnakaitse turvataristut, investeerides Digitexi toodetud Poola hoiatussireenidesse.

Hoiatussüsteemi (häire teavitussüsteem) kasutatakse elanike hoiatamiseks eelseisvatest kriisiolukordadest, nagu üleujutused, tulekahjud, tööstusõnnetused või terrorirünnakud. Kõige tõhusama hoiatusvormi pakuvad kaasaegsed DSE seeria digitaalsed elektroonilised sireenid.

DSE sireenid annavad laia ulatusega akustilist signaali sõltumata ilmast, mobiilsideteenuse olemasolust ja toiteallikast, mis on kriisiolukordades hädavajalik.

Lisainfo ja küsimused

.

Alari Nahkur
(+372) 53 436 616
alari@bkeesti.ee

Esita päring