HIKVISION IP FONOSÜSTEEMID

HikVision pakub täielikku fonosüsteemide lahendust nii elamu- kui ka äri hoonetesse. Erilist rõhku on pandud kasutajasõbralike ja töökindlate fonosüsteemide arendamisel.

Lihtne ja elegantne kasutajaliides (windows 8 sarnane) tagab kiire ja muretu kasutamise kogemuse ka inimestele kes igapäevaselt tehnikaga läbi ei käi. Lisaks saab Hikvisioni fonosüsteemid integreerida targa maja lahendusega. Toetab ka VoIP võrku ilma telefoni ja fonosüsteemide vahel konflikti tekitamast. Tänu sisseehitatud kaamerale saab kutsepaneeli kasutada ka IP kaamerana ja ühendada HikVision’i salvestitega.

FONOSÜSTEEMIDE STRUKTUUR SKEEM

MONITOR TUPPA

HikVision kutsepaneeli monitorid sobivad nii eramajadesse, üksikelamute, korterite ja kontorite jaoks. Kutsepaneeli monitorid sobivaid ainult sisetingimustesse. On olemas kaks erinevat seeriat, DS-KH8301-WT ja DS-KH6310(-W)/DS-KH6300(-W). Mõlemal seerial on olemas PoE (toide üle võrgukaabli) tugi. Lisaks on sisseehitatud mikrofon (kaja ja müra eemaldsuega) ja valjuhääldi. Olemas on WiFi ja ilma WiFi,ta mudelid.

DS-KH8301-WT tuleb koos 7″ TFT LCD 1024×600 puutetundliku ekraaniga ja 0.3MP sisseehitatud kaameraga.
DS-KH6310(-W)/DS-KH6300(-W) tuleb koos 7″ TFT LCD 800×600 puutetnundliku ekraaniga.

“Hikvision

KUTSEPANEEL ERAMULE

HikVision pakub kutsepaneele ka eramutele ja väiksematele hoonetele . Selleks on loodud spetsiaalne seeria KV8X02 millel on CMOS 1.3MP kaamera (1280×720), 120° vaatenurk, IR-LED valgustus, ning sisseehitatud kaardilugeja, mikrofon ja valjuhääldi. Võimalus valida 1 kuni 4 nupuga kutsepaneelide vahel. KV8X02 kutsepaneelid sobivad välistingimustesse (IP65)

“KUTSEPANEELID

KUTSEPANEEL KORTERELAMULE

On olemas 3 võimalust kuidas saada ligipääas läbi kutsepaneeli. Seda kas lokaalselt koodi sisestades või spetsiaalset kaarti kaardilugejas kasutuades. Lisaks saab ligipääsu anda ka eemalt kutsepaneeli monitori kasutades. Olmeasolevale süsteemile  saab juurde lisada RS-485 liideset kasutades teisi kaardilugejaid.

Hikvision kutsepaneelidel on müra ja kaja eemaldus, et tagada puhas ja arusaadav suhtlemine läbi kutsepaneeli. Kutsepaneelidel on olemas infrapuna (IR) inimese tuvastus. Kui inimene läheneb kutsepaneelile, tuvastab infrapuna liikumise, ning kaamera hakkab tööle. Pakutavatel kutsepaneelidel on 3.5″ TFT LCD ekraan (480×320), kergesti kasutatav kasjutajaliidesja tamper lüliti.

“kutsepaneelid

HIK CONNECT MOBIILIRAKENDUS

Lihtsusta kutsepaneelile vastamist kasutades Hik Connect mobiilirakendust. Rakendust kasutades saab jälgida kutsepaneeli videopilti, rääkida kutsepaneeli vahendusel ja avada uksi. Töötab üle LAN ja WAN võrgu.

HIK CONNECT ANDROID RAKENDUS
HIK CONNECT APPLE RAKENDUS