BK EESTI AS

Teiega aastast 1994

BK Eesti AS on erakapitalil põhinev aktsiaselts, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus alates aastast 1994. Firma tegevusaladeks on video, valve- ja tulekahjusignalisatsiooni seadmete hulgimüük; ERA lukkude ja uksetarvikute jae- ja hulgimüük.

BK Eesti AS eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid turvaseadmeid maailma juhtivatelt tootjatelt, kelle toodang põhineb tugeval tootearendusel ja innovatsioonil. Esindame alljärgnevaid tuntud tootjaid: Hikvision Digital Technology Co., Ltd, Ultracell (UK) Limited, Ritar Power Co. Ltd, Eldes UAB, Apollo Fire Detectors Ltd., Fire Fighting Enterprise Ltd, LGM Products Ltd, Prysmian Ltd, C-Tec (Computionics Ltd), Bodet SA, Global Fire Equipment S.A., Cooper Fulleon Ltd, ROGER Sp.j., CQR SECURITY jpt.

BK Eesti pakub klientidele järgnevaid turvasüsteeme:
  • Valvesignalisatsioooniseadmed

  • Tulekahjusignalisatsiooniseadmed

  • Läbipääsu kontrollsüsteemid

  • Videovalveseadmed

  • IP kaamerad ja salvestid

Meie poolt pakutavatel toodetel on olemas vajalikud load, sertifikaadid ja juhendid, mis tagab kõrge kvaliteeditaseme ja usaldusväärsuse. Toodetele kehtib tootjapoolne garantii ja kliendi soovil pakume ka garantiijärgse teeninduse võimalust.

BK Gruppi kuuluvad firmad Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. BK Eesti AS asub Tallinnas ja Tartus, BK Latvia SIA Riias kahes kontoris, UAB Baltijos Kontaktu Grupe tegutseb Leedus neljas kontoris Vilniuses, Kaunases, Klaipedas ja Šiauliais ja Grupa BK SP. Z O.O. Poolas, Suwalkis.

BK Grupp on üks suurimaid video-, valve- ja tulekahjusignalisatsiooniseadmete hulgimüüjaid Balti riikides, meie seitsmes kontoris töötab kokku üle 65 inimese ja grupi kogukäive 2016 aastal oli 15 miljonit eurot.

Usume, et eduka äri tagatiseks on heade suhete loomine ja alalhoidmine äripartnerite vahel. Meie eesmärk on olla teie jaoks alati koostöövalmis ja lahendusi otsiv partner.

Eesti Gasellettevõte 2017

Eesti Gasellettevõte 2016

Eesti Gasellettevõte 2015

Eesti Concept sertifikaat

Gasell on Ameerika Ühendriikides alguse saanud kiiresti arenevate firmade toetusliikumine. Igal aastal korraldab Äripäev Gaselli Kongressi, kus tunnustatakse kiiresti kasvavaid Eesti ettevõtteid ja nende juhte. Gasellettevõte on kolme aasta jooksul kahekordistanud oma käivet ja kasumit, loob uusi töökohti ning on paindlik, kiire ja julge

TOOTJAD