BK EESTI OÜ

Teiega aastast 1994

BK Eesti OÜ on erakapitalil põhinev osaühing, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus alates aastast 1994. Firma tegevusaladeks on video, valve- ja tulekahjusignalisatsiooni ning helinduse seadmete hulgimüük.

BK Eesti OÜ eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid turvaseadmeid maailma juhtivatelt tootjatelt, kelle toodang põhineb tugeval tootearendusel ja innovatsioonil. Esindame alljärgnevaid tuntud tootjaid: Hikvision Digital Technology Co., Ltd, DSC, Ritar, Eldes, Satel, Kantech, Pyronix, Pulsar, Inim, AMC, Ateis, Ecler, Ambient, TOA,  Forteza,  Apollo Fire Detectors Ltd., Fire Fighting Enterprise Ltd, LGM Products Ltd, Prysmian Ltd, C-Tec, Bodet SA, Global Fire Equipment, Cooper Fulleon, CQR SECURITY jpt.

BK Eesti on Eesti Turvaettevõtete Liidu (etel.ee) liige.     

BK Eesti pakub klientidele järgnevaid turvasüsteeme:
  • Valvesignalisatsioooniseadmed
  • Tulekahjusignalisatsiooniseadmed
  • Läbipääsu kontrollsüsteemid
  • Videovalveseadmed
  • Ehitise teavitussüsteemid ja helinduse seadmed

Meie poolt pakutavatel toodetel on olemas vajalikud load, sertifikaadid ja juhendid, mis tagab kõrge kvaliteeditaseme ja usaldusväärsuse. Toodetele kehtib tootjapoolne garantii ja kliendi soovil pakume ka garantiijärgse teeninduse võimalust.

BK Gruppi kuuluvad firmad Eestis, Lätis ja Leedus. BK Eesti OÜ asub Tallinnas ja Tartus, BK Latvia SIA Riias kahes kontoris, BK Grupė UAB tegutseb Leedus neljas kontoris Vilniuses, Kaunases, Klaipedas ja Šiauliais.

BK Grupp on üks suurimaid video-, valve- ja tulekahjusignalisatsiooniseadmete hulgimüüjaid Balti riikides, meie seitsmes kontoris töötab kokku üle 90 inimese ja grupi kogukäive 2020 aastal oli 30 miljonit eurot.

Usume, et eduka äri tagatiseks on heade suhete loomine ja alalhoidmine äripartnerite vahel. Meie eesmärk on olla teie jaoks alati koostöövalmis ja lahendusi otsiv partner.

Eesti Gasellettevõte 2017

Eesti Gasellettevõte 2016

Eesti Gasellettevõte 2015

Gasell on Ameerika Ühendriikides alguse saanud kiiresti arenevate firmade toetusliikumine. Igal aastal korraldab Äripäev Gaselli Kongressi, kus tunnustatakse kiiresti kasvavaid Eesti ettevõtteid ja nende juhte. Gasellettevõte on kolme aasta jooksul kahekordistanud oma käivet ja kasumit, loob uusi töökohti ning on paindlik, kiire ja julge

TOOTJAD