Tervitame kolme uut keelevõimalust Eldes Security rakenduse perekonda!

Laiendame ELDES-e turvarakenduse kasutusmugavust ja soovime teatada, et lisatud on 3 uut keelt! Üle 30 miljoni Eesti, Rumeenia ja Tšehhi inimese saavad nüüdsest ELDES Security App’i kaudu nautida turvalisust ja koduautomaatika juhtimist oma kohalikus keeles.

Tere tulemast meie suurde nutikodu truvalahenduse kogukonda!

Turvalahenduste ning nutika kodu juhtimiseks!

Nii lihtne pole see kunagi varem olnud. Naudi turvalahenduste ja nutika kodu juhtimist ELDES Security App’i https://eldesalarms.com/product/eldes-security-app/ kaudu. Me hoolime oma klientides. Seetõttu toome eelkõige esile  lihtsuse ja kasutusmugavuse.

Kogege turvalahendust, mis võimaldab teil nutitelefonist otse  juhtida garaažiuksi, väravaid, aknaluuke, tulesid, ventilatsiooni ja palju muud.

Värava juhtimine läbi ELDES Security rakenduse

Naudi lihtsat sissepääsu oma koju, juhtides garaažiuksi läbi ELDES Security rakenduse. Naudi vabadust ning juhi oma seadmeid nutitelefoniga.

Lihtne Kohandamine

ELDES Security rakenduses saate luua kuni 10 kasutajat. Kohandage süsteem vastavalt oma vajadustele: määrake igale kasutajale kohandatud õigused, keelake märguanded mida te ei soovi jälgida, ja määrake oma isiklikud pildid erinevate ruumide jaoks.

Kui müüte või rendite oma kodu, saate turvasüsteemi lihtsalt ühe klõpsuga uuele omanikule üle anda.

Kuidas seadistada, juhtida ja jälgida oma kinnisvara kasutades ELDES Security rakendust