HIKVISIONI GRILLIRALLI ON TAAS KOHAL👇🏼

Soeta Hikvisioni tooteid ning saa kingituseks TIPPTASEMEL Kamado Bono grill!

 

Kampaania kehtib 01.04-31.05.2024 või kuni kingitusi jätkub!

 

Soetades Hikvisioni tooteid väärtuses 5000€+km, saad kingituseks Kamado Bono Minimo! (x20)

Soetades Hikvisioni tooteid väärtuses 10 000€+km, saad kingituseks Kamado Bono Grande! (x10)

HIKVISIONI TOOTEID OSTMA

KAMADO pole nimi, vaid grillitüüp, mis on inspireeritud Hiina enam kui 3000 aasta vanustest ümaratest savipottidest. Aja jooksul on neid viimistletud ja kõik sarnased kaane, temperatuuri reguleerimise süsteemi ja kauakestva kuumusega grillid kannavad nüüd nime Kamado.

Kamado BONO on Kamado grillibränd, mis on liider mitte ainult Baltikumis, vaid ka teistes välismaistes grillkogukondades. Kamado Bono on üks edukamaid, usaldusväärsemaid ja kiiremini kasvavaid ettevõtteid Euroopas (Financial Timesi 2022. aasta raporti järgi), mis tegutseb 19 riigis nagu Itaalia, Suurbritannia, Saksamaa, Rootsi, Norra, Iirimaa, Ungari, Poola, Taani, Soome, Läti, Eesti jne.

Kamado BONO on midagi enamat kui grill. See on terve grillimise filosoofia, tugev ühtne, kuni 104 000 liikmeline grillkogukond, positiivne elustiil ja väärtuslikud teadmised. Äärmiselt lai ja pidevalt uuenev valik Texas Clubi grillitarvikuid ja -tarvikuid, töötajate retseptiraamatud, erakordsed garantiitingimused ja kiire klienditeenindus, BBQ-kultuuri edendamine on see, mille nimel iga päev elatakse ja mida oma klientidega jagatakse.

Kamado BONO on ka Balti riikide suurima iga-aastase grillifestivali ja KCBS reeglite järgi rahvusvahelise BBQ meistrivõistluste – Twinsmoke – korraldaja.

Nende missiooniks on õpetada kliente hästi grillima ja demonstreerida selle protsessi lõbusust. Nad usuvad, et hea grillimees olla on lihtne ja sellega saab hakkama absoluutselt igaüks.

Kamado BONO – lihtne olla täiuslik!


KORRALDAJA
1.1 Kampaania “Osta ja Võida!” (edaspidi Tarbijamäng) korraldaja on BK Eesti OÜ (edaspidi Korraldaja), asukoht Järveotsa tee 50c, 13520 Tallinn, Eesti Vabariik, rg-kood 10022238, e-post info@bkeesti.ee, veebileht www.bkeesti.ee.

 

TARBIJAMÄNGU TINGIMUSED
2.1 Tarbijamäng toimub ajavahemikul 01.04 – 31.05.2024.

2.2 Tarbijamängus saab osaleda kampaaniaperioodil ostes Hikvision tooteid järgmistel tingimustel:

  • Ostes Hikvision tooteid vähemalt 5000€+km eest, saad kingituseks Kamado Bono grilli Minimo. 
  • Ostes Hikvision tooteid vähemalt 10 000€+km eest, saad kingituseks Kamado Bono grilli Grande. 

2.4 Tarbijamängus võivad osaleda kõik täisealised Eesti Vabariigi kodanikud, keda on võimalik tuvastada Eesti Vabariigis kehtiva isikutunnistuse järgi, v.a Korraldaja, Tarbijamängu loonud reklaamiagentuuri töötajad ning teised Tarbijamängu loosimisega seotud isikud ja nende perekonnaliikmed.

2.5 Korraldajal on õigus eemaldada Tarbijamängust kõik osalejad, kes ei vasta Tarbijamängu reeglitele, sh kui Korraldaja kahtlustab põhjendatult, et osaleja kasutab valeandmeid.

2.6 Tarbijamängu kingituse saamise eelduseks on tähtajaks tasutud arved.

 

TARBIJAMÄNGU AUHIND
3.1 Tarbijamängu jooksul antakse 5000€+km ostuga kingituseks Kamado Bono grilli Minimo ja 10 000€+km ostuga kingituseks Kamado Bono grilli Grande.

3.2 Auhinna saaja peab tõendama oma isiku vastavust vastavalt Tarbijamängus registreeritud infole.

3.3 Auhinda ei asendata kliendi nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata rahas.

3.4 Auhinnaga kättesaamisega seotud kulusid Korraldaja ei kata.

3.5 Auhindu jagatakse 1tk ettevõtte/osaleja kohta.

 

SEADUSANDLUS
4.1 Tarbijamängu korraldatakse Eesti Vabariigi territooriumil.

4.2 Kõik Tarbijamängus tekkinud küsimused ja vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

 

MUUD SÄTTED
5.1 Tarbijamängus osalemisega nõustuvad osalejad järgima käesolevaid reegleid ning Korraldaja otsuseid, mis on kõikides Tarbijamänguga seonduvates küsimustes lõplikud. Auhind antakse üle ainult käesolevaid reegleid järgivale osalejale.

5.2 Korraldajal on õigus käesolevaid reegleid ühepoolselt muuta või parandada, teatades sellest eelnevalt oma veebilehel.

5.3 Tarbijamängus osalemisega annab osaleja Korraldajale nõusoleku oma andmete töötlemiseks Tarbijamänguga seotud eesmärkidel, sh osaleja isikusamasuse tuvastamiseks ja osalejaga ühenduse võtmiseks.

5.4 Reeglite olulisel rikkumisel, kuritarvitamisel või vääramatu jõu korral on Korraldajal õigus Tarbijamäng igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest eelnevalt oma veebilehel.

5.5 Tarbijamängus osaleja poolt Tarbijamängu tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja tarbijamängus osaleja auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

5.6 Korraldaja ei vastuta, kui auhind jääb kasutamata Korraldajast sõltumatutel põhjustel.

5.7 Kõik pretensioonid seoses tarbijamängu korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Tarbijamängu Korraldajale: BK Eesti OÜ, asukoht Järveotsa tee 50c, 13520 Tallinn, Eesti Vabariik, rg-kood 10022238, e-post info@bkeesti.ee, veebileht www.bkeesti.ee. Laekunud pretensioonidele vastamine toimub esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 30 päeva jooksul.